Jeśli jesteście Państwo zainteresowani organizacją koncertu, występu, wywiadem, udziałem w projektach artystycznych i medialnych Artystów, których reprezentujemy – prosimy o kontakt.

 

Paula i Karol


Paula i Karol to nie tylko duet, ale wielka rodzina warszawskich muzyków, którzy przez ostatnie dwa lata podbijali serca zarówno młodszych, jak i starszych fanów folk popu w Polsce i za granicą. Brytyjski „The Guardian” umieścił Paulę i Karola na liście „Dźwięk świata 2011” prezentującej najciekawsze młode zespoły. Po wydaniu pierwszego studyjnego albumu „Overshare” zespół zebrał entuzjastyczne recenzje w mediach, na blogach i wśród fanów w całej Polsce. Nazwano ich „odkryciem roku”, „najbardziej interesującym i jednym z najważniejszych nowych alternatywnych polskich zespołów”. Ich piosenki to nie tylko chwytliwe melodie, lecz także teksty, z których bije szczerość, poczucie wspólnoty i dystans do postmodernistycznej pozy. W 2011 roku polskie instytucje kulturalne dostrzegły ich umiejętność docierania do szerokiej i różnorodnej publiczności – zespół reprezentował alternatywną polską kulturę na międzynarodowych festiwalach w Islandii, Niemczech, Holandii, na Ukrainie, we Francji, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Otrzymali także zaproszenie na wspólną trasę z Moniką Brodką.


Dowiedz się więcej
 

Kumka Olik


Zespół Kumka Olik powstał w marcu 2007 roku w Mogilnie.

Startem do kariery dla zespołu był udział w eliminacjach do festiwalu w Opolu w 2007 roku, i występ na finałowym koncercie Debiuty 2007. Po występie w Opolu zespołem zainteresowała się wytwórnia Universal Music Polska, której nakładem ukazał się debiutancki album „Jedynka” (2009). Album przyniósł zespołowi nominację do nagrody Fryderyk 2009 w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Zespół może pochwalić się wieloma innymi nagrodami, m.in. został uznany najważniejszym polskim debiutantem 2009 przez użytkowników Onet.pl, wygrał także plebiscyt Teraz Najlepsi 2010 magazynu Teraz Rock oraz plebiscyt portalu Plejada.pl na Najlepszy Młody Polski Zespół 2009.


Dowiedz się więcej
 

Urszula


Wokalistka rockowa, kompozytorka, autorka tekstów, aktorka. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wykonawczyni i autorka wielu przebojów jak „Dmuchawce,latawce,wiatr”, „Na sen”,”Rysa na szkle”,”Malinowy krol”,”Konik na biegunach”. Obecna na scenie muzycznej od ponad 30 lat. Swój pierwszy album – „Urszula” wydala w 1983 roku, a w nagraniach wzieli udział muzycy zespołu „Budka Suflera” . Piosenki z tej płyty szybko podbiły krajowe listy przebojów , a „Dmuchawce…” uznane zostały za największy przebój roku 1983. Od tego czasu ukazało się 12 albumów studyjnych Urszuli i wiele z nich pokryło się złotem, platyną i multiplatyną. Urszula wciąż cieszy się niezmienną popularnością, a Jej żywiołowe koncerty przyciągają rzesze wiernych Jej od lat fanów.


Dowiedz się więcej
 

Paweł Domagała


Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych.

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.

Teksty piosenek Pawła są bardzo osobiste, ale jednocześnie proste w przekazie - oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

Jeśli chodzi o brzmienie i character muzyki – wbrew temu, co można by zakładać – nie jest to piosenka aktorska. Więcej można tu odnaleźć dźwięków pokrewnych twórczości Johna Mayera, Dave Matthews Band czy Mamford and Sons.

Publiczność miała okazję już zapoznać się z pierwszym teledyskiem I singlem z płyty – “Jestem tego wart”


Dowiedz się więcej
 

ZAGI


ZAGI – a tak naprawdę – Natalia Wójcik – to utalentowana wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Mimo młodego wieku, miała już do czynienia z wieloma projektami muzycznymi oraz jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie (2009) oraz I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu (2013).

W 2013 własnym sumptem wydała EP-kę pt. „UKE” – najprawdopodobniej pierwszą polską płytę w całości poświęconą ukulele. Opublikowany we wrześniu 2013 na YT utwór „Być” zyskuje coraz większą popularność – ponad 30 tys. odtworzeń w niespełna 4 miesiące. Muzykę ZAGI można określić jako muzykę indie, alternatywną czy akustyczną – z tekstami aspirującymi do miana poezji. Prostota zawarta w takich instrumentach, jak gitara czy ukulele i niezwykle emocjonujący głos są już jej znakiem rozpoznawczym.


Dowiedz się więcej
 

Sławomir


Sławomir – twórca, wokalista, wizjoner.

Swoją karierę muzyczną i warsztat szlifował w Nowym Jorku, w Watermill Center na Long Island. Po sukcesach w USA. zdobyciu publiczności i fanów, szczególnie ze środowiska polskich kierowców trucków, Sławomir przygotował pierwszy singiel na rynek ojczysty – piosenkę „Megiera”. Utwór z miejsca podbił serca polskich słuchaczy. W teledysku nakręconym do utworu udział wzięły gwiazdy polskiego kina: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski, Lech Dyblik, Witold Dębicki oraz muza artysty Magdalena „Kajra” Kajrowicz. Teledysk jest dobrą okazją, by porozmawiać o dystansie do siebie, kryzysie męskości i o tym jak mężczyźni postrzegają kobiety (3 kreacje Ewy Kasprzyk).

W Ojczyźnie Sławomir występuję wraz z zespołem “Trzymamy się Zapały”, który tworzą czołowi muzycy z Warszawy.


Dowiedz się więcej