Paweł Domagała

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajduje się wiele ról teatralnych, serialowych, a także filmowych. 

Nie każdy jednak wie, że drugą największą pasją Pawła oprócz aktorstwa jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu.

Jesienią 2016 roku ukazał się długo wyczekiwany debiutancki album Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie”. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.  Nowe wydawnictwo ukazało się 16 listopada i nosi tytuł: “1984” – dotąd już dwukrotnie pokryło się platyną!  Na płycie znalazło się 12 premierowych piosenek. Album promuje piosenka “Weź nie pytaj”, która stała się wielkim przebojem, osiągając już ponad 109 mln odtworzeń na YouTube, oraz zyskując miano Przeboju Roku 2018 RMF FM. 

W dniu premiery płyty rozpoczęła się trasa koncertowa “1984 TOUR” promująca to wydawnictwo, która dotychczas objęła już prawie 100 miejsc i przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów.

Skład zespołu Pawła Domagały:
Paweł Domagała – śpiew, gitara

Łukasz Borowiecki – bas

Piotr Wrombel – instr. klawiszowe

Tomasz Krawczyk – gitara

Krzysztof Łochowicz – gitara

Robert Rasz – perkusja

Karol Domański – perkusja

Mateusz Pliniewicz – skrzypce

Łukasz Kurowski – skrzypce

Marcin Robak – reżyser światła

Dominik Maczuga – reżyser dźwięku

Michał Wrzosiński – tour manager

biuro@kurpiszimpresariat.pl

+48 601 418 790