Sławomir

SŁAWOMIR – twórca, wokalista, wizjoner.

SŁAWOMIR to wokalista, wizjoner, twórca nowego gatunku muzycznego Rock Polo, czyli połączenia muzyki tanecznej ze szlachetnym rockowym brzmieniem. Debiutancki singiel Sławomira „MEGIERA” od początku spotkał się z ciepłym przyjęciem. Obecnie ma ponad 53 milionów odtworzeń na YouTube). W teledysku wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. 

Następne piosenki jeszcze bardziej podsycały zainterowanie piosenkarzem, aż do ogromnego sukcesu piosenki „Miłość w Zakopanem”, która uczyniła z niego prawdziwą gwiazdę.

W życiu Sławomira funkcjonuje jasny podział. Żona zabiera mu wszystkie pieniądze – on zbiera popularność. Gwiazda Rock Polo koncertuje wraz z Kajrą i zespołem „Trzymamy się Zapały”, którzy tworzą czołowi muzycy z Warszawy. Koncerty to wielkie show, a widownia bardzo docenia to, że zespół gra zawsze na żywo. 

Kariera Sławomira funkcjonuje wzorcowo jak silnik 1.9 tdi w jego ukochanym, czerwonym golfie trójce.  Ma tysiące fanów w Ojczyźnie. Potwierdził to Muzyczny Rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie „wspieram.to”. Debiutancki Longplej „The Greatest Hits” powstał dzięki środkom przekazanym przez fanów. Obecnie album zyskał już status Poczwórnej Platynowej płyty, a piosenka „Miłość w Zakopanem” stała się najczęściej oglądanym clipem na YouTube w Polsce. Jej obecny wynik to ponad 238 mln odtworzeń, co oznacza, że jest to najpopularniejsza polska piosenka w historii polskiego YouTube. Utwór dostał też oznaczony wyróżnieniem Poczwórnej Diamentowej płyty. 

Aktualnie Sławomir kontynuuje pracę nad trzecią już płytą koncertową, nieustannie koncertując. Oprócz wielu koncertów w Polsce, odwiedza też fanów w całej Europie, USA, oraz Kanadzie.

biuro@kurpiszimpresariat.pl

+48 601 418 790