Koncert w hali dworca PKP. Katowicki zespół zaprasza do Łodzi

W piątek w hali dworca PKP w Katowicach odbędzie się koncert duetu SOXSO. Elektro-popowa formacja zagra o godzinie 16 w okolicach punktu informacyjnego i zachęci do odwiedzin Songwriter Łódź Festiwal 2016.

Koncert będzie promował tegoroczną edycję Songwriter Łódź Festiwal, która odbywa się w każdą sobotę na ulicy Piotrkowskiej. Klimat najsłynniejszej łódzkiej ulicy stworzy specjalnie przygotowana scenografia: oryginalna ławeczka, riksza oraz wielkoformatowa fotografia. – Chcemy pokazać, jaki klimat panuje w Łodzi podczas Songwriter Łódź Festiwal, dlatego zabieramy z Łodzi ze sobą fragment ulicy Piotrkowskiej. Mamy nadzieję, że dzięki temu, od 16 kwietnia, na sobotnich koncertach będą obecni nie tylko łodzianie – mówi Izabela Zbonikowska dyrektor Łódzkiego Centrum Wydarzeń.

[button title=”Dowiedz się więcej” icon=”” icon_position=”” link=”http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1,35063,19881640,koncert-w-hali-dworca-pkp-katowicki-zespol-zaprasza-do-lodzi.html” target=”_blank” color=”” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” onclick=””]

Posted in Paula i Karol
Write a comment